Top 77 vín v České republice

Stáhněte si ZDARMA elektronického průvodce nejlepšími víny v ČR!

Aktuality 🕔Duben 24, 2016

Aplikace pro chytré telefony, tablety i PC.  Vedle oceněných vín a vinařství budete mít po ruce vždy informace o vinařských oblastech, odrůdách a tuzemské klasifikaci vín. Lákavou inspirací vám budou i gurmánské recepty od Libora Jana.

Když jsme před sedmnácti lety založili nezávislou soutěž TOP 77 nejlepších vín v České republice, chtěli jsme, aby byla výjimečná nejen kvalitou, ale tím, že k soutěži vydáme tištěnou publikaci „Průvodce vínem TOP 77 nejlepších vín České republiky“. Byli jsme první, nyní podobných publikací vychází několik ročně, pokrok se však nedá zastavit, většina milovníků vína chce mít důležité informace k dispozici nejen doma, ale hlavně na svých cestách za vínem, v restauraci, když vybírají víno k jídlu, nebo při debatách o víně s přáteli. Proto jsme pro Vás milovníky vína připravili APLIKACI VÍNO V ČESKÉ REPUBLICE, která bude stále s Vámi. Aplikace se bude stále vyvíjet a rozšiřovat. Nyní máte před sebou premiéru, proto buďte shovívaví a pokud budete mít jakékoliv připomínky, dejte nám prosím vědět.
Aplikace je dostupná pro všechna elektronická média – PC, tablety, mobilní telefony s androidem i v zařízeních iOS (Apple).

Aplikaci si můžete stáhnout ZDARMA na adrese zde.

cover 2015